Vinted nie działa - Co może się dziać? [I jak to naprawić]

Vinted daje mi błędy i nie wiem jak to naprawić. Jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji, w której aplikacja lub strona Vinted nie działa dobrze, czas przeanalizować sytuację, aby rozwiązać ten problem i kontynuować sprzedaż i zakupy w Vinted.

Author of the article: Olalla Mellado Digital editor of trends.
vinted nie dziala

Vinted nie chce się dla Ciebie otworzyć? Masz problemy z kupnem lub sprzedażą? Masz problemy z uzyskaniem wyjścia lub śledzeniem zamówień? Czas dowiedzieć się, dlaczego Vinted nie działa .

Interesujące jest to, że przed próbą naprawienia problemu lub błędu, dla którego Vinted nie działa , pytasz inne osoby korzystające z aplikacji lub sieci, aby sprawdziły, czy mają te same problemy i zasady okazało się, że jest to problem Vinted.

Prawdą jest, że wszystkie aplikacje mają momenty, w których występują błędy, ponieważ coś zostało źle skonfigurowane w systemie lub oczekują na wprowadzenie wewnętrznych zmian w strukturze lub kodzie aplikacji lub sieci, co sprawia, że ​​wielu użytkowników kupuje lub Vinted sprzedawcy zaczynają dostrzegać błędy i zastanawiają się, co się dzieje z Vinted.

Co zrobić, jeśli Vinted nie działa ?

Gdy Vinted nie działa , możemy skorzystać z różnych technik, aby rozwiązać te „problemy”, które mogą zależeć od nas i naszego urządzenia:

 1. Sprawdź swoje połączenie internetowe
  Czasami może pojawić się komunikat o problemie z Internetem, dlatego warto połączyć i rozłączyć się z Internetem za pomocą telefonu komórkowego, aby sprawdzić, czy to wiadomość znika.

  W wielu przypadkach ta wiadomość jest częstym błędem Vinted i prawdopodobnie pojawia się ona wszystkim, ponieważ w tej chwili problemy występują z aplikacją.

 2. Zaktualizuj przeglądarkę
  Jeśli korzystasz z Vinted w swojej przeglądarce i widzisz, że za każdym razem, gdy otwierasz sieć w przeglądarce, przeglądarka zamyka się prawie automatycznie lub nie działa dobrze, Zalecam aktualizowanie przeglądarki lub stałe używanie Google Chrome, aby mieć pewność, że masz najnowszą i aktualną przeglądarkę.

 3. Zweryfikuj swoje konto
  Możliwe, że wchodzisz na stronę Vinted po raz pierwszy lub drugi i w tym przypadku, jeśli nie zweryfikowałeś konta za pomocą wiadomości e-mail, nie będzie to możliwe poprawnie w sieci lub kup lub sprzedaj. Musisz poszukać e-maila weryfikacyjnego wysłanego na Twoją skrzynkę e-mail i kliknąć, aby zweryfikować swój adres e-mail.

 4. Otwieranie i zamykanie aplikacji
  Jeśli na przykład aplikacja Vinted zostanie złapana i zobaczysz, że nie działa, ponieważ pozostaje pusta lub niezależnie od tego, ile klikniesz, nie wydaje się iść donikąd, zamknij tę aplikację na telefonie komórkowym i otwórz ją ponownie, aby sprawdzić, czy działa.

 5. Zmień hasło
  Jeśli logujesz się do Vinted i widzisz, że nie możesz uzyskać do niego dostępu, możesz nie pamiętać dobrze hasła, więc możesz je zmienić i po prostu umieść kolejne Kliknięcie „Zapomniałeś hasła?” i przywróć je, aby ponownie wprowadzić.

 6. Wymuszanie wykrywania i czyszczenie pamięci podręcznej
  Ta sztuczka rozwiązująca problemy z Vinted jest ważna, gdy używasz Vinted w swojej aplikacji mobilnej. Odbywa się to, gdy aplikacja podaje błędy z powodu przechowywania w pamięci podręcznej, która jest danymi, które zostały zapisane podczas poprzedniego użycia aplikacji.

  Dostęp Ustawienia >> Zarządzaj aplikacjami >> Vinted >> Wykrywanie siły >> Wyczyść pamięć podręczną i voila! Spróbuj ponownie otworzyć aplikację, aby sprawdzić, czy działa i czy nie kontynuuje próbowania trików z tej listy.

 7. Zainstaluj i odinstaluj aplikację
  W przypadku, gdy aplikacja nie działa dla Ciebie, wszystkie poprzednie kroki zostały wykonane, najbardziej radykalnym sposobem rozwiązania możliwych problemów jest odinstalowanie APP, aby go ponownie zainstalować.

Sytuacje i rozwiązania, gdy Vinted nie działa

Oprócz rozwiązań przedstawionych powyżej, które można zastosować, gdy aplikacja nie działa, istnieją inne problemy, w przypadku których Vinted może zgłosić błąd, a każdy z nich występuje w określonej sytuacji:

 1. Napraw brak aktualizacji śledzenia zamówień
  Jeśli właśnie złożyłeś zamówienie i widzisz, że Vinted nie aktualizuje śledzenia zamówień, nie masz nic do roboty. Chodzi o to, że Vinted czasami potrzebuje więcej czasu, aby pokazać się na czacie z klientem, gdzie znajduje się przed chwilą wysłane zamówienie.

  Jest to zwykle spowodowane awarią lub spowolnieniem systemu Vinted z powodu dużej liczby śledzonych zamówień, wystarczy poczekać!

  Jeśli nie zostanie zaktualizowany po 24 godzinach, musisz zadzwonić do firmy przewozowej, której zostawiłeś paczkę, aby ją wysłać.

 2. Nie można zainstalować APLIKACJI
  Jeśli nie pozwala to na zainstalowanie aplikacji Vinted na telefonie komórkowym, najprawdopodobniej nie masz wystarczającej ilości pamięci w telefonie komórkowym. możesz usunąć niektóre aplikacje, których nie używasz, a także usunąć obrazy, aby zrobić miejsce dla tej aplikacji.

  Twój telefon może być również stary i dlatego nie pozwala na zainstalowanie aplikacji. W takim przypadku możesz go używać tylko na przykład z Internetu na swoim komputerze.

 3. Nie pozwala na aktualizację APLIKACJI
  Aktualizacja APLIKACJI Vinted jest obowiązkowa, jeśli chcesz zachować bezpieczeństwo APLIKACJI oraz bezpieczeństwo zakupów i korzystania z APLIKACJI od Twój telefon komórkowy. Ale jeśli chcesz zaktualizować i nie pozwoli Ci to, zawsze możesz odinstalować aplikację i zainstalować ją ponownie.

Naprawdę mogę to naprawić, gdy Vinted nie działa

Zawsze będą sytuacje, w których problem z niedziałającym Vinted zależy wyłącznie od Ciebie i innych, gdy nie możesz nic zrobić, ponieważ jest to wewnętrzny problem Vinted.

Właściwie momentów, w których Vinted nie działa jest niewiele, a jeśli problem zależy od Vinted, możemy znosić je raz w miesiącu przez 2 lub 3 godziny z powodu aktualizacji i innych odizolowanych przypadkach.


Jeśli ten artykuł okazał się przydatny i udało Ci się naprawić błędy w Vinted , nadszedł czas, aby zacząć korzystać ze wszystkich funkcji tej aplikacji i sprzedawać lub kupować używane ubrania w najlepsza cena.