Vinted co się stanie, jeśli sprzedawca nie wyśle ​​paczki? [Naprawiono 2023]

Dowiedz się, jakie byłyby konsekwencje dla klienta, gdyby sprzedawca nie wysłał zamówienia, które złożyłeś, aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości.

Author of the article: Olalla Mellado Digital editor of trends.
vinted co jesli sprzedawca nie wysle pakietu

Jeśli chodzi o kupowanie na Vinted, jeśli nie rozumiemy drobnych niuansów platformy, kupowanie i sprzedawanie jest skomplikowane, więc z praktyką nauczysz się, jak rozwiązywać pojawiające się problemy.< /p>

W tym przypadku powinieneś wiedzieć, że jest wielu sprzedawców, którzy nie wysyłają zamówień, wielu dlatego, że są zajęci, inni dlatego, że nie zwracają uwagi na Vinted i inni z jakiegokolwiek powodu, który może naprawdę zdenerwować nas klientów i to jest dlaczego to interesujące, że wiesz, co się stanie, a sprzedawca nie wyśle ​​zamówienia.

Co się stanie, jeśli sprzedawca nie wyśle ​​paczki na Vinted?

Sprzedawca na Vinted ma 5 dni roboczych na wysłanie zamówienia, jednak to, że sprzedawca pobierze tag, nie oznacza, że ​​wysłał zamówienie lub wyśle ​​je.

Gdy sprzedawca wyśle ​​zamówienie, na czacie między klientem a sprzedawcą zostanie wyświetlone powiadomienie, a następnie wysyłka zostanie potwierdzona.

Ale z pewnością chcesz wiedzieć, co się stanie, jeśli sprzedawca nie wyśle ​​paczki, a przyczyną tego są trzy różne powody:

 • Błąd sprzedawcy Vinted

  Jeśli sprzedawca ma 5 dni roboczych na wysłanie zamówienia, zamówienie zostanie automatycznie anulowane, a pieniądze zwrócą klientowi.

  W takim przypadku, jeśli jesteś bardzo zainteresowany produktem, możesz porozmawiać ze sprzedawcą, aby wysłał go do Ciebie, pytając go, czy miał jakieś problemy i nie był w stanie go wysłać, kup go ponownie, a on ci go wyśle.

 • Błąd przesyłania Vinted

  Inną opcją jest to, że sprzedawca dokonał wysyłki, ale powiadomienie nie pojawiło się na czacie między klientem a sprzedawcą. W takim przypadku zaleca się, aby przed 5 dniami po dokonaniu przez klienta zakupu zapytać sprzedawcę, czy coś się dzieje, bo może to być błąd komputera, a jeśli tak, to sprzedawca wysłał zamówienie i nie został powiadomiony na czacie , sprzedawca musi kliknąć ręcznie, aby potwierdzić, że zamówienie zostało wysłane, klikając przycisk „Wysłane”, który zostanie wyświetlony sprzedawcy.

 • Błąd klienta w Vinted

  Chociaż może ci się to wydawać niewiarygodne, są klienci, którzy wybrali niewłaściwego klienta i złożyli zamówienie u innej osoby lub nawet tego nie zrobili i myśleli, że sprzedawca nie wysłał zamówienia.

  Dlatego ważne jest, aby upewnić się, u którego sprzedawcy złożyłeś zamówienie, aby nie popaść w ten błąd.

Problemy, jeśli sprzedawca nie wyśle ​​zamówienia na Vinted

W każdym razie powinieneś wiedzieć, że jeśli jesteś klientem, a sprzedawca nie wyśle ​​zamówienia, Vinted chroni sprzedawcę i nawet jeśli zostało wysłane, a błąd pochodzi z platformy, zamówienie i tak zostanie anulowane więc zawsze dostaniesz swoje pieniądze.< /p>

Poznaj wszystkie sekrety Vinted, czytając wszystkie artykuły, które możesz znaleźć na moim blogu.