Jak dokonać zwrotu w Sinsay i odzyskać pieniądze (2023)

Czy chcesz odzyskać pieniądze za któryś z produktów, które kupiłeś w Sinsay, ponieważ nie przekonują Cię i nie są tym, czego oczekiwałeś? Kroki, aby dokonać zwrotu w Sinsay są bardzo łatwe i możesz szybko odzyskać swoje pieniądze.

Author of the article: Olalla Mellado Digital editor of trends.
sinsay zwroty

Odkąd Sinsay pojawił się w naszym życiu, nasze szafy są wypełnione podstawowymi kolorami. To tani sklep z modą, który od niedawna zaczyna podbijać granice Polski, docierając do innych krajów Unii Europejskiej.

Jest mało prawdopodobne, że mogłeś otrzymać przedmiot od Sinsay i nie podoba ci się którykolwiek z przedmiotów w twoim zamówieniu. Mimo to być może zawsze wybierałeś rozmiar, który nie pasuje do Ciebie, lub może wystąpił błąd ze strony Sinsay podczas wysyłania Ci produktu.

Powody, dla których możesz chcieć wrócić do Sinsay, są bardzo różne. Dlatego tutaj wyjaśniam, jak dokonać zwrotu w Sinsay i uzyskać zwrot pieniędzy.

Jakie przedmioty nie mogą zostać zwrócone w Sinsay

Nie wszystkie produkty można zwrócić w Sinsay i przed dokonaniem zwrotu należy sprawdzić, czy produkty, które mają zostać zwrócone, są dozwolone.

Przedmioty, których nie można zwrócić, to te, które były używane, uszkodzone, zepsute, poplamione, a także te, które nie mają oryginalnych etykiet, przedmioty zmodyfikowane lub przedmioty zagrażające higienie, takie jak jako bielizna lub kolczyki.

Następnie możesz dokonać zwrotu, jeśli wybrany rozmiar był nieprawidłowy, jeśli wysłano do Ciebie niewłaściwy produkt lub po prostu nie podoba Ci się to, co kupiłeś, o ile przedmioty są w idealnym stanie.

Gdzie otrzymać fakturę zwrotną w Sinsay

Za każdym razem, gdy musisz dokonać zwrotu w Sinsay, będziesz potrzebować faktury zakupu, czyli paragonu.

W przypadku fizycznego zwrotu należy pokazać go na telefonie komórkowym w sklepie lub wydrukować i nosić w ręku. Jednak w przypadku zwrotu wysyłki będziesz musiał go wydrukować, aby móc dołączyć go do paczki.

Aby otrzymać fakturę zwrotną, musisz odwiedzić stronę Sinsay, wejść na swoje konto, zalogować się i na liście swoich zamówień kliknąć w szczegóły, kliknąć „CHCĘ OTRZYMAĆ FAKTURĘ Z VAT”, aby ją pobrać. dokument.

Ile mam czasu na zwrot w Sinsay

W przypadku zakupu przedmiotu w sklepie fizycznym masz 30 dni od daty zakupu na dokonanie zwrotu. Ale jeśli złożyłeś zamówienie online w sklepie internetowym, masz 30 dni, które zaczynają się liczyć od momentu, gdy zamówienie dotrze do Twojego domu, a powiadomienie o dostawie zostanie przekazane firmie Sinsay.

Jak powrócić do Sinsay online

Produkty zakupione w Sinsay za pośrednictwem sklepu internetowego można zwrócić zarówno fizycznie, jak i za pośrednictwem firmy przewozowej. Fizycznie zakupione produkty można zwrócić tylko w sklepie.

Aby zwrócić zamówienia złożone za pośrednictwem sklepu internetowego Sinsay, po prostu otwórz swoją nazwę użytkownika, a następnie swoje zamówienia i kliknij „zwróć” w przypadku zamówień, za które chcesz otrzymać zwrot pieniędzy.

Musisz zapakować produkty, które chcesz zwrócić, w to samo opakowanie, które dała Ci firma Sinsay i umieścić w paczce dowód zakupu, który należy wydrukować, a poza paczką adres Sinsay nad poprzednią etykietą:

LPP SA SINSAY
Panattoni Park Tricity Sur II
Będzieszyn 103
83-000 Będzieszyn

W takim razie wystarczy wysłać zamówienie, płacąc koszty wysyłki. Musisz zachować dowód wysyłki, który zostanie wysłany do Ciebie przez firmę przewozową, którą zdecydujesz się dokonać zwrotu.

Innym sposobem dokonania zwrotu jest skorzystanie z pobliskiego salonu papierniczego, odebranie zamówienia i faktury na telefon komórkowy, dzięki czemu zwrot jest bezpłatny, a kroki do zwrotu są znacznie skrócone.

Jeśli zapłaciłeś za zamówienie w Paypro, masz również 30 dni na zwrot zamówienia na ten sam adres, ponosząc koszty wysyłki samodzielnie lub możesz to zrobić również za pośrednictwem salonu papierniczego.

Jak wrócić do Sinsay w sklepie stacjonarnym

Wspaniale, że Sinay ma w Polsce sklepy stacjonarne. Dlatego istnieje możliwość fizycznego zwrotu produktów, które kupiliśmy zarówno online, jak i w sklepie fizycznym, bez żadnych kosztów.

Aby zwrócić w Sinsay w sklepie stacjonarnym, wystarczy znaleźć najbliższy sklep Sinsay i przynieść swoje produkty do zwrotu oraz dowód zakupu za pomocą telefonu komórkowego lub wydrukowanego fizycznie.

Ważne jest, aby produkty były dokładnie w stanie, w jakim zostały dostarczone, w przeciwnym razie Sinsay nie przyjmie zwrotu.

O zwrot pieniędzy zostaniesz poproszony natychmiast po zwróceniu odzieży do sklepu, ale zwrot pieniędzy na Twoje konto bankowe może potrwać do 30 dni. Z tego powodu ważne jest, aby nie rozpaczać, ponieważ Sinsay jest niezawodną firmą, a Twoje pieniądze dotrą bezpiecznie.