change blog language
romwe zwroty

Jak działają zwroty w Romwe i otrzymaj zwrot pieniędzy [2022]

Jeśli chcesz zwrócić swoje zamówienie Romwe, ponieważ Ci się nie podoba i jest uszkodzone na tym przedmiocie, wykonaj te proste czynności, aby dowiedzieć się, jak dokonać zwrotu i poprosić o zwrot pieniędzy.

Author of the article: Olalla Mellado Digital editor of trends.

Zwroty ze sklepów internetowych zwykle powodują na dłuższą metę sporo problemów. Kiedy zaczynamy kupować w sklepie internetowym, nie wiemy, czy będziemy mieć problemy ze zwrotem zamówienia, a czasami polityka zwrotów sprawia, że ​​chcemy kupować w tym sklepie.

Z pewnością, jeśli chcesz kupić w sklepie internetowym sklep internetowy co Cię najbardziej interesują darmowe zwroty, bo bądźmy szczerzy, kto może w 100% dopasować rozmiar tylko oglądając jakieś zdjęcia?

Dlatego sklep internetowy umożliwia zwroty czyni nas klientami mieć większe zaufanie przy zakupie. W tym artykule wyjaśniam wszystko, co musisz wiedzieć o zwrotach Romwe, że będąc chińskim sklepem, dokonywanie zwrotów może sprawić, że poczujemy się niekomfortowo ze względu na duże odległości, jakie musi pokonać zamówienie, aby dotrzeć do magazynu centralnego, aby być zweryfikowane, a kolejne dni potrzebne do odzyskania pieniędzy.

Co mogę zwrócić w Romwe

We wszystkich sklepach są produkty, których nie można zwrócić. Wiele ze względu na specjalne warunki, a inne, ponieważ są to przedmioty, które ze względu na ich użycie nie są uważane za nadające się do zwrotu ze względu na zdrowie ludzi.

Te produkty objęte specjalnymi warunkami, których Romwe nie zezwala na zwrot to są te produkty wyprzedaży końcowej, czyli z dużymi rabatami, i te prezenty, które Romwe może nam dać.

Z drugiej strony artykuły, których nie można zwrócić ze względów zdrowotnych to body, bielizna, ręce ubrania, biżuteria i inne akcesoria, takie jak koce, szaliki i torebki.

Koszt wysyłki zwrotów Romwe

Niestety, zwroty Romwe mają koszty wysyłki i różnią się one tylko tym, co możesz wybierz firmę, do której chcesz przetworzyć zwrot, a ogólnie jej ceny mogą się różnić od większej do mniejszej ich kosztu.

Ale na szczęście nie musisz płacić kosztów wysyłki przy wysyłaniu paczki do zwrotu w Romwe, jeśli nie, to przy zwrocie odliczą cena wysyłki zwrotnej.

Możesz również dokonać bezpłatnej wysyłki, wybierając firmę przewozową i opłacając koszty wysyłki i bezpieczeństwo zamówienia.

Okres zwrotu z Romwe

Aby mieć pewność, że nie zatrzymasz już produktu, którego już nie potrzebujesz, ważne jest, aby przed dokonaniem zakupu dokładnie zapoznać się z polityką zwrotów Romwe, a w tym celu najważniejszy jest okres zwrotu.

Kiedy składasz zamówienie na produkty w Romwe, istnieje z góry określony czas, w którym możesz zwrócić produkty. W Romwe okres zwrotu jest dość długi i produkty muszą zostać zwrócone w ciągu 60 dni od zakupu.

Dlatego należy sprawdzić datę złożenia zamówienia w Romwe, a nie datę, od której zamówienie dotarło do Twój dom, aby mieć pewność, że jesteś w okresie zwrotu.

Jak dokonać zwrotu w Romwe

Zacznij od zalogowania się na swoje konto Romwe Romwe i wyszukania zamówienia, które chcesz aby zwrócić w "Moje zamówienia", kliknij "Dokonaj zwrotu" i wybierz produkty, które chcesz zwrócić. Wskaż przedmioty, które chcesz zwrócić i powody zwrotu. Wybierz opcję wysyłki i kliknij „Zwrot i zwrot pieniędzy”.

Po wykonaniu tych czynności otrzymasz etykietę wysyłki zwrotnej, którą należy wydrukować na oryginalnym, dobrze zamkniętym opakowaniu i zabrać ją do biura wybranej firmy spedycyjnej.

Zawsze należy powiadomić Romwe, że zamierzasz dokonać zwrotu, ponieważ jeśli dokonasz zwrotu bez poinformowania ich o tym, zidentyfikuje on Twój przedmiot po jego otrzymaniu jako nie podlega zwrotowi, więc zostaniesz bez produktu i pieniędzy.

Ponadto powinieneś wiedzieć, że adres na etykiecie wysyłkowej zamówienia, gdy dotrze ono do Twojego domu, nie jest adresem, pod który należy odesłać zamówienie, aby otrzymać zwrot pieniędzy.

Na koniec, Twoje zamówienie zostanie zwrócone w ciągu 10 dni po dostarczeniu paczki do ich magazynów. Pieniądze zostaną zwrócone na Twoje saldo Romwe, chyba że określisz, że chcesz otrzymać zwrot na swoje konto płatnicze. Możesz wykorzystać to saldo przy przyszłych zakupach Romwe.

Zmiany w Romwe

W Romwe nie ma żadnych zmian, to znaczy nie można w zamian poprosić o inny produkt w procesie zwrotu pieniędzy.

Możesz jednak kupić produkt, który Ci się podoba podczas dokonywania zwrotu, ponieważ jest to prawie jak wymiana, z wyjątkiem tego, że będziesz musiał ponownie wydać pieniądze i poczekać na zwrot pieniędzy. może zająć trochę czasu.

Alternatywy dla powrotu Romwe

Jeśli w końcu nie możesz wrócić do Romwe, powinieneś wiedzieć, że zawsze istnieje alternatywa dla wszystkich złych zakończeń.

Zawsze możesz sprzedawać swoje ubrania w aplikacjach do sprzedaży odzieży z drugiej ręki, a może sprzedać je bliskiej Ci osobie, która może je polubić, z drugiej strony możesz również samodzielnie je naprawić, aby zmienić ubranie i uzyskać nowy wynik lub w końcu możesz go podarować lub oddać.

Aby dowiedzieć się więcej o Romwe lub innym internetowym sklepie z modą, możesz kontynuować czytanie artykułów, które znajdziesz na blogu.