change blog language
romwe przesyłki

Jak działają przesyłki w Romwe, ile kosztują przesyłki? [2022]

W tym artykule znajdziesz wszystkie informacje na temat wysyłki Romwe, w tym informacje o tym, jak działa proces wysyłki Romwe i ile będzie Cię kosztować wysyłka. Dowiesz się również, ile czasu zajmuje dostarczenie paczki oraz wszystko, co musisz wiedzieć o wysyłce Romwe.

Author of the article: Olalla Mellado Digital editor of trends.

Sklepy internetowe charakteryzują się tym, że każdy z nich ma inne warunki wysyłki, które musimy znać, jeśli nie chcemy rozpaczać ani nie denerwować się, gdy czekamy na zamówienie w naszym domu.

Romwe oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć bajeczną garderobę. Są jednym z wiodących światowych sklepów internetowych z modą i mają bogatą kolekcję odzieży, butów i akcesoriów dla kobiet i mężczyzn. Zaczęło się jako blog, a teraz stało się jednym z wiodących sprzedawców mody w Chinach. W 2013 r. Romwe pozyskało od inwestorów 1 milion dolarów w postaci finansowania zalążkowego. Ma ponad 30 milionów zarejestrowanych użytkowników i ponad 10 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie.

Fakt, że ten sklep ma chińskie pochodzenie, przynosi korzyści, ale także wady. Jego zaleta w postaci niskich cen wiąże się z jego wadą, jaką jest czas oczekiwania na przesyłkę.

Mimo to przesyłki Romwe są dość łatwe do zrozumienia, a w tym artykule chcę wyjaśnić wszystkie szczegóły dotyczące stawek za wysyłkę, wysyłki koszty, darmowa wysyłka i inne ciekawe szczegóły, które powinieneś o tym wiedzieć.

Jeśli robiłeś już zakupy w SHEIN, zdasz sobie sprawę, że wysyłka w Romwe jest naprawdę podobna i nie będziesz mieć trudności ze zrozumieniem ich .

Gdzie Romwe wysyła przesyłki

Romwe wysyła przesyłki międzynarodowe do 95% krajów na świecie. Ale powinieneś wiedzieć, że Romwe ma stronę internetową dla każdego kraju. Dlatego jeśli na przykład mówisz po hiszpańsku, nie powinieneś mylić z hiszpańską stroną internetową, jeśli jesteś w Ameryce Łacińskiej lub odwrotnie. To samo dotyczy na przykład Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Australii.

Ponieważ jeśli popełnisz błąd, zamówienie nie będzie w stanie dotrzeć do Twojego domu, a liczba osób, które mają tendencję zdezorientowanie jest naprawdę duże, zwłaszcza jeśli składają pierwsze zamówienia w tych sklepach.

Aby sprawdzić, czy znajdujesz się na stronie Romwe dla swojego kraju, przejdź na dół strony, a zobaczysz wskaźnik kraju, w którym się znajdujesz i będziesz mógł to zmienić. Możesz zrobić to samo w ustawieniach aplikacji Romwe, gdzie po jej pobraniu możesz wybrać swój kraj, a po zalogowaniu możesz zmienić kraj i walutę.

Czas dostawy Romwe

Czas dostawy w Romwe zależy w dużej mierze od kraju, w którym się znajdujesz. Jednak w przypadku wszystkich krajów musisz zaakceptować fakt, że składając zamówienie, musisz poczekać od 3 do 7 dni na jego przetworzenie i przekazanie go firmie przewozowej. Czas ten zostanie dodany do czasu wysyłki Twojego zamówienia.

Z zasady wysyłka zamówienia Romwe może trwać od 10 do 20 dni, nie licząc czasu realizacji. Jednak nawet jeśli istnieje dokładna data dostawy dla Twojego kraju, zawsze będzie się ona różnić w zależności od tego, jak zażądano firmy spedycyjnej lub okoliczności daty.

Jaką firmę spedycyjną posiada Romwe

Romwe, będąc firmą pochodzenia chińskiego, ma traktaty z oficjalnymi firmami pocztowymi każdego kraju. Jednak oficjalne firmy pocztowe każdego kraju nie zawsze będą dostarczać Twoje zamówienie. Jeśli nie, ze względu na dużą liczbę zamówień, te firmy państwowe kierują swoje zamówienia do innych firm, które przejdą ostatnią podróż, dopóki nie dostarczą go do domu.

Jednak kiedy złożysz zamówienie, będziesz być w stanie zobaczyć nazwę firmy, która dostarczy Twoje zamówienie, szacowany termin dostawy oraz śledzić status swojego zamówienia, który możesz zweryfikować, wpisując numer śledzenia dostarczony przez Romwe na stronie wysyłkowej wskazanej przez nią firmy.

Koszty wysyłki Romwe

Koszty wysyłki Romwe będą zależeć od kraju, w którym się znajdujesz, ale koszty wysyłki będą zależeć od wybranego rodzaju wysyłki. Rodzaje wysyłki są ekonomiczne, standardowe i ekspresowe. Nie wszystkie kraje mają wszystkie rodzaje wysyłki.

Wysyłka ekspresowa jest szybsza i droższa niż wysyłka standardowa, wysyłka standardowa jest szybsza i droższa niż wysyłka ekonomiczna. Dlatego, jeśli chcesz zapłacić mniejsze koszty wysyłki, wybierz wysyłkę ekonomiczną, chociaż dostarczenie zamówienia może potrwać około tygodnia.

Uzyskaj bezpłatną wysyłkę w Romwe

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatną wysyłkę w Romwe, jest to tak proste, jak podczas składania zamówienia w sklepie internetowym, musisz zawsze osiągnąć minimalną cenę zamówienia.

Cena minimalnego zamówienia zależy również od Twojego kraju i może wynosić od 49 do 120 dolarów.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak Romwe zwraca pracę w ten artykuł tutaj wyjaśni Ci to. Możesz również dowiedzieć się o innych sklepach chińskiego pochodzenia, takich jak SHEIN czy AllyLikes, zapraszam do dalszej lektury mojego bloga, gdzie podaję wszystkie klucze do tych sklepów internetowych i wielu innych.