Mohito Opinie: czy to godny zaufania sklep do kupowania ubrań?

Sklepy odzieżowe, w których kupujemy nasze ubrania, nie zawsze okazują się tak niezawodne, jak byśmy tego chcieli. Jeśli Mohito wpadło Ci w oko, aby kupić, musisz dowiedzieć się więcej o tym sklepie przed zakupem. Tutaj podzielę się swoją opinią na temat zakupów w sklepie oraz tego, jak działa wysyłka, zwroty i wszystko, co musisz wiedzieć.

Author of the article: Olalla Mellado Digital editor of trends.
mohito opinie

Na Mohito trafiłam przypadkowo, szukając ubrań w internecie i prawda jest taka, że ​​jest to sklep, który jest tego wart. Z siedzibą w Polsce wysyła przesyłki do wielu krajów Unii Europejskiej i bloku europejskiego, zwłaszcza do krajów wschodnich.

Moim zdaniem jest to podobne do tego, co postrzegaliśmy w przeszłości w Stradivariusie, jego styl jest bardzo Inditex. Ale zanim pójdziesz na zakupy do tego sklepu, opowiem Ci o moich doświadczeniach z kupowaniem w nim i kilku rzeczach, o których powinieneś wiedzieć.

Wysyłka i zwroty w Mohito

Mohito przesyłki są dość szybkie, maksymalnie do 10 dni roboczych, w zależności od kraju, w którym się znajdujesz. Ponadto możesz mieć bezpłatną wysyłkę, jeśli wydasz więcej niż 50 euro, w przeciwnym razie będziesz musiał zapłacić koszty wysyłki w wysokości 5 euro.

Mohito zwrotów można dokonać nie później niż 30 dni od otrzymania zamówienia. Pamiętaj, że wszystkie produkty muszą być nienaruszone. Zwrot Mohito jest bezpłatny, a na jego stronie można zlecić wydruk etykiety i zanieść paczkę do punktu odbioru DHL. Twoje pieniądze zostaną zwrócone na stronę, z której dokonałeś płatności, maksymalnie w ciągu 14 dni.

Ceny i rabaty w Mohito

Ceny Mohito są bardzo zbliżone do aktualnych cen Inditexu i wszystkie oscylują wokół 20 euro. Właściwie w chwili obecnej są to najbardziej normalne ceny ubrań z ubraniami dobrej jakości.

Ale jeśli szukasz zniżki w Mohito, powinieneś wiedzieć, że mają dział sprzedaży. I kupon rabatowy 15%, jeśli po raz pierwszy zapiszesz się do ich biuletynu na ich stronie internetowej.

Jednak nie ma zbyt wielu dodatkowych zniżek poza tymi wymienionymi powyżej i powinieneś wziąć pod uwagę kupony rabatowe Mohito, które znajdziesz w Internecie, ponieważ najprawdopodobniej są one nieważne.

Rozmiary i jakość odzieży Mohito

Rzeźby Mohito nie są zbyt duże. Maksymalny rozmiar to XXL i jest to obwód bioder 111. Właściwie jest to rozmiar, który nie jest odpowiedni dla osób krągłych, dlatego chwilowo i nawet przy wejściu o największych rozmiarach Mohito nadaje się tylko dla osób o wąskim rozmiarze.

Jednocześnie warto wiedzieć, że Mohito dobrze leży, to znaczy Mohito nie ma rozmiaru, czy jest szeroki, czy wąski, ale ubrania są adekwatne do wymiarów podanych w sieci. Pamiętaj, że wszystkie ubrania pochodzą od tej samej marki, więc rozmiary są jednakowe.

Jakość Mohito jest podobna do odzieży Indited, czyli jak w ubraniach ZARA, Stradivarius i ogólnie wszystkich sklepów z tej grupy. Oznacza to, że są to typowe elementy garderoby, które są grube, nie marszczą się od samego patrzenia i mają żywotność około 5 do 10 lat, w zależności od tego, jak je traktujemy i ile razy ich używamy.

Czy Mohito jest niezawodne?

Mohito jest bardzo niezawodnym sprzedawcą ubrań online. Naprawdę nie musisz się martwić podczas składania zamówienia. Mohito wyróżnia się spośród innych sklepów swoją prostotą i powagą, to sklep z jakością i jednocześnie jakością swojej odzieży.

Wspaniałą rzeczą w Mohito jest to, że oprócz korzystania z powszechnych metod płatności, możemy dokonywać zakupów za pośrednictwem Paypal, a jak być może wiesz, możesz odebrać pieniądze z Paypal, jeśli Twoje pierwsze zamówienie się nie powiedzie i masz jakiś problem, chociaż zwykle nie jest to powszechne.

Ponadto, jeśli masz jakiekolwiek problemy, mają czat w swojej witrynie, który jest aktywny od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00, więc możesz kontaktować się z Mohito łatwo rozwiąże każdy problem.

Podobnie, jeśli Mohito nie przekonuje Cię do zakupu, nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, polecam dalsze czytanie innych artykułów, ponieważ odkryjesz ciekawsze sklepy z modą jako alternatywy dla Mohito.