Opinie Emomiol: jakość, wysyłka i zwroty odzieży, czy jest to niezawodne?

Nowoczesna odzież nie musi być droga. Ale jeśli niskie ceny zawsze budziły podejrzenia w stosunku do sklepów internetowych, musisz poznać opinie użytkowników na temat Emomiola.

Author of the article: Olalla Mellado Digital editor of trends.
emmiol opinie

Emmiol to idealna alternatywa dla sklepów typu SHEIN czy Cider. To chiński sklep, w którym znajdziesz modne ubrania dla kobiet.

Pomimo tego, że jest modą pochodzenia chińskiego, co oznacza masową produkcję, Emmiol ma plan zrównoważonego rozwoju mający na celu poprawę środowiska, dla którego jest produkowany tylko wtedy, gdy wyczerpią się zapasy, oszczędzając dużo wody. Co roku sadzą też drzewa.

Emmiol ma tylko sklep internetowy, więc powiem Ci wszystko, co musisz wiedzieć przed złożeniem zamówienia w Emmiol, abyś mógł wyrobić sobie opinię przed zakupem w sklepie.

Rozmiary i jakość Emmiol

Jakość ubrań Emmiol jest zbliżona do droższych ubrań SHEIN, co oznacza, że ubrania nie są tak cienkie, że prześwitują lub się gniją, ale są nieco grubsze i dlatego mają struktura.

Obecnie, jeśli spojrzymy na wszystkie sklepy, w tym chińskie, ewoluowały one w kierunku modelu odzieży o niższej jakości i wyższych cenach, w taki sposób, że uzyskują większe zyski pomimo spadku sprzedaży.

Jeśli chodzi o rozmiary Emmiol, ubrania są dość małe, ponieważ mają tendencję do orientalnego wzoru ciała, w którym biodra są węższe, a rozmiar L jest rozmiarem maksymalnym. To 110 centymetry biodra. Chociaż istnieje kilka 118-centymetrowych ubrań, ale są to na ogół małe rozmiary. W razie wątpliwości zawsze wybieraj rozmiar większy. I pamiętaj, że wymiary każdej odzieży pokrywają się z odzieżą, a nie z wymiarami twojego ciała.

Ceny i rabaty Emmiol

Ceny Emmiol wynoszą ogólnie ponad 10 euro w całym sklepie. A te ceny zapewniają, że ubrania mają nieco lepszą jakość.

Jeśli szukasz zniżek Emmiol, masz wyprzedaż błyskawiczną, która jest taka sama jak sekcja wyprzedaży, w której znajdują się artykuły odzieżowe z rabatami do 70 procent. Ponadto otrzymasz zniżkę w wysokości 5 euro/dolarów na pierwsze zamówienie w sklepie.

Wysyłka i zwroty Emmiol

Wysyłka firmy Emmiol odpowiada terminowi wysyłki, który obejmuje czas przetwarzania zamówienia i czas wysyłki.

Jednym ze słabych punktów Emmil są jego przesyłki, a mianowicie, że przy średnim czasie wysyłki wynoszącym 15 dni mają minimalny koszt wysyłki 9 euro, jeśli nie wydamy więcej niż 38 euro, od teraz do 75 euro otrzymamy koszty wysyłki w wysokości 8 euro, a my będziemy musieli wydać 74 euro na nasze zamówienie, aby móc skorzystać z bezpłatnej wysyłki.

Aby dokonać zwrotu w Emmiol, masz 30 dni od otrzymania zamówienia i możesz o to poprosić, wysyłając im e-mail, więc ich proces zwrotu nie jest bardzo ustandaryzowany.

Powinieneś wiedzieć, że w krajach Unii Europejskiej od zakupionych produktów naliczany jest podatek VAT, który jest przekazywany klientowi zgodnie z wyjaśnieniami firmy Emmiol. Oznacza to, że cena produktów nie obejmuje podatku VAT.

Jeśli odzież ci się nie podoba lub nie leży dobrze, to ty, klient, będziesz musiał zapłacić koszty wysyłki, ale jeśli odzież ma wadę fabryczną, zwróci ci pieniądze lub wyślij ci nowe ubranie.

Jeśli chodzi o zapłatę ceł, będzie to zależeć od tego, czy zamówienie zostanie zatrzymane w urzędzie celnym, dlatego jest mało prawdopodobne, że zapłata ceł nastąpi.

Czy Emmiol jest niezawodny?

Zakupy w Emmiol są niezawodne. nasze zakupy będą bezpieczne dzięki szyfrowanej płatności. Zawsze jednak zalecam dokonywanie płatności przy użyciu przedpłaconej karty bankowej przeznaczonej wyłącznie do zakupów online.

Jednym ze sposobów na zaufanie Emmiol jest płatność przez Paypal. Jeśli mamy problem, możemy odebrać nasze pieniądze od Paypal, a on nam je zwróci.

Pozwalają nam również płacić w ratach w sklepie internetowym i z reguły, z wyjątkiem kosztów wysyłki i zwrotu podatku, szukają sposobów, aby klienci kupowali łatwo i prosto.

Jeśli szukasz alternatywy dla Emmiol, zawsze możesz kupić w sklepach takich jak SHEIN, Aliexpress, Loavies, Sinsay, Trendyol, Cider lub w każdym ze sklepów, które znajdziesz na tym blogu, o których możesz również przeczytać recenzja.