change blog language
chic me opinie

Recenzje Chic Me: czy można kupować tanie ubrania? (2022)

Jeśli Chic Me wydaje Ci się atrakcyjną opcją kupowania ubrań przez Internet, musisz wiedzieć, co ludzie myślą o Chic Me, aby zapewnić pewny zakup i odnowić Twoją modową garderobę.

Author of the article: Olalla Mellado Digital editor of trends.

Jeśli odkrywasz Chic Me po raz pierwszy, możesz ostrożnie kupować w sklepie. Istnieje wiele podświetlanych znaków z nieskończonymi rabatami na wiele różnych ubrań. Każdy z nich przyciąga Cię swoim własnym stylem, ale czy wszystko, co błyszczy złotem? Czy powinieneś zaufać Chic Me? Jakie opinie mają klienci Chic Me?

W tym artykule analizujemy nawet najmniejszy zakątek witryny Chic Me i na pewno kupisz lub nie w tym sklepie odzieżowym.

Czym jest Chic Me

Chic Me to tani sklep z modą chińskiego pochodzenia należący do grupy Ivrose, która jest również chińskim sklepem internetowym, w którym możemy kupować przez internet mobilny.

Stara się oferować modę w niskich cenach, ale modę w odważnym, wyrafinowanym i innym stylu. W jej sklepie internetowym możemy znaleźć ubrania takie jak sukienki, spodnie, spódnice, t-shirty, topy, bluzki, swetry, spodnie, szorty, bieliznę, buty, odzież sportową i plażową. Możemy również znaleźć całą odzież przystosowaną do dużych rozmiarów.

Opinie o Chic Me

Przed zakupem w Chic Me musisz wziąć pod uwagę różne czynniki, które sprawiają, że kupowanie w tym sklepie jest zaletą lub wadą:

Opinie Chic Me Size

Dobór rozmiaru Chic Me jest naprawdę dobry i jest to coś, co lubią wszyscy klienci. W sekcji z dużymi rozmiarami możemy znaleźć od XS do 5 XL.

Chic Me może ubrać każdy typ sylwetki i zawsze można znaleźć ubrania dla wszystkich typów ludzi.

Opinie na temat wysyłki i zwrotów Chic Me

Przesyłki Chic Me przez klientów nie są oceniane tak pozytywnie, ponieważ każde zamówienie dociera w ciągu co najmniej 25 do 30 dni. Ponadto koszty wysyłki są dość drogie, a aby osiągnąć bezpłatne koszty wysyłki, musimy osiągnąć 50 euro.

Pozytywną cechą Chic Me jest to, że ma ubezpieczenie wysyłki, dzięki któremu zwróci pieniądze lub zamówienie, jeśli złożone zamówienie zostanie utracone.

Przesyłki Chic Me są przez okres 14 dni, ale klient musi zawsze ponieść koszty wysyłki, dlatego wiele osób nie zwraca żadnego zakupu, ponieważ przesyłki do Chin są drogie.

Opinie podatkowe i celne Chic Me

Twoje zamówienie Chic Me może mieć opłaty celne, które klient zapłaci, ale zależy to tylko od tego, czy zamówienie zostanie zatrzymane w urzędzie celnym po wjeździe do Twojego kraju, ale jest to coś, co zwykle się nie zdarza.

>

Jeśli chodzi o podatek VAT obowiązujący klientów w Unii Europejskiej, Chic Me nie wyjaśnia, czy ich produkty zawierają podatek VAT, ale w ich zasadach widzimy tekst z komentarzami:

„Ze względu na odrębne i obowiązujące jurysdykcje podatkowe, zakupy dokonywane przez klientów końcowych mogą podlegać określonej sprzedaży, cłom lub podatkowi VAT, a czas wysyłki i związane z tym koszty mogą wzrosnąć”.

Co wyjaśnia, że cena może wzrosnąć ze względu na przepisy każdego kraju, więc podatek VAT zostanie zapłacony przez klienta po przyjeździe do kraju. Pamiętaj, że jeśli pochodzisz z Unii Europejskiej, możesz zarządzać płatnością VAT za pośrednictwem strony internetowej Correos lub zapłacić firmie przewozowej, aby zapłaciła za Ciebie.

Jest to całkowicie wada Chic Me, coś, czego klienci nie widzą pozytywnie w tym sklepie internetowym.

Opinie na temat jakości, cen, rabatów i punktów Chic Me

Ceny Chic Me nie należą do najtańszych i ogólnie wydają się droższe w porównaniu z jakością odzieży. Możesz jednak zastosować kupony rabatowe, które są oferowane na tej samej stronie internetowej i punkty rabatowe, ale nie zapewniają one tak znacznego rabatu.

To jest to, czego klienci nie lubią w momencie zakupu, ponieważ nie jest to świetna jakość w porównaniu z ceną zakupu w porównaniu do innych internetowych sklepów z modą.

Zalety Chic Me

Jeśli w tym momencie nadal zastanawiasz się, dlaczego kupować w Chic Me Oto niektóre z najważniejszych cech sklepu internetowego Chic Me, dzięki którym odróżnisz go od innych sklepów z modą i dlaczego warto w nich kupować:

 • Ubrania specjalne i inne niż te sprzedawane w najbliższych sklepach.

 • Ceny czasami niższe niż w innych sklepach.

 • Możliwość korzystania z kuponów rabatowych i punktów w celu zmniejszenia zamówień.

 • Różnorodność różnych i specjalnych ubrań.

 • Średnia jakość odzieży a cena odzieży.

 • Łatwe korzystanie z sieci i bezpieczeństwo platformy.

Wady Chic Me

Nawet w sklepie internetowym z najlepszymi doświadczeniami zakupowymi na świecie możemy znaleźć wady, które nawet dla każdej osoby mogą być inne, ponieważ moda tego sklepu nie przylega do ich osobistych gustów.

Jeśli nie lubisz ubrań średniej jakości, lepiej wybrać inne, bardziej tradycyjne sklepy z modą, takie jak Inditex Group lub inne, takie jak Mango, Asos czy Zalando.

Ceny nie są tak niskie, jak byśmy sobie życzyli, i nie jest to pozytywne, biorąc pod uwagę fakt, że koszty wysyłki są wysokie, podobnie jak czas dostawy. To są największe argumenty przeciwko, które znajdziesz kupując w Chic Me.

Chic Me VS SHEIN

To naprawdę ciekawe, co sklep odzieżowy Chic Me może nam zaoferować podczas zakupów online, ale jeśli porównamy go ze sklepem SHEIN, który jest lepszy SHEIN czy Chic Me?

Jak zobaczysz, oba sklepy są tanimi sklepami odzieżowymi ze świetnymi rabatami stosowanymi w programie procentowym, kuponowym i punktowym. Oba sklepy mają wysyłkę międzynarodową.

Jednak ubrania SHEIN są zauważalnie tańsze niż ubrania Chic me, a także okazało się, że koszty wysyłki Chic Me są droższe niż SHEIN. Wyższość SHEIN nie jest zaskakująca, ponieważ jest to dominująca firma w sektorze.

Jeśli chodzi o czas wysyłki zarówno dla Chic Me, jak i SHEIN, jest on taki sam i wynosi około 15 dni, co może być mniej lub więcej w zależności od czasu realizacji przesyłki.

Kolejnym kluczowym punktem, który sprawia, że Chic Me jest równy SHEIN, jest to, że oba sklepy sprzedają duże rozmiary, ale w Chic Me znajdziemy tylko odzież damską w standardowych i dużych rozmiarach, a nie znajdziemy męskiej, dziecięcej, niemowlęcej, zwierzęcej ani odzieży domu.

Każda część garderoby Chic me ma wymiary dla każdego rozmiaru i opinie klientów, podobnie jak w przypadku SHEIN, różnorodności obu sklepów nigdy nie można porównać, ponieważ SHEIN zawsze oferuje więcej różnorodności odzieży niż jakikolwiek sklep internetowy ze względu na swój rozmiar.

Jakość jest bardzo podobna w przypadku SHEIN i Chic Me, a gdy ubrania są orientalnego pochodzenia, jakość jest zawsze taka sama, czyli średniej jakości, ze szwami ani bardzo dobrze, ani bardzo źle wykonanymi i normalnie tkanymi syntetyczny poliester.

Na koniec można wywnioskować, że duża różnica między SHEIN i Chic Me to przedział cenowy od około 5 do 7 euro dodatkowo za każdą odzież Chic Me.

Czy warto kupować w Chic Me?

Kupowanie w Chic Me jest tego warte tylko wtedy, gdy chcesz dokładnie przeanalizować każdy element garderoby i opinie osób, które znajdują się pod szczegółami każdego elementu garderoby.

Normalnie odzież pochodzenia chińskiego nigdy nie jest tym, co widnieje na oficjalnych zdjęciach produktu lub przynajmniej przez większość czasu i wymaga dużej koncentracji, aby móc określić, co jest, a co nie, kupować.

Z drugiej strony, jeśli chcesz kupować tanio, powinieneś również zwrócić uwagę na zbieranie punktów i kuponów rabatowych oraz znajdowanie najtańszych ubrań.

Jeśli masz wolny czas, możesz z powodzeniem robić zakupy w Chic Me.

Alternatywy dla Chic Me

Ponieważ Chic Me to strona orientalna, istnieje wiele innych podobnych sklepów, w których możesz kupić, które naprawdę Ci się spodobają i będą warte jako alternatywa, jeśli nie chcesz robić zakupów w Chic Me. Wśród tych sklepów można znaleźć:

 • Cider.

 • Sinsay.

 • Mango Outlet.

 • SHEIN.

 • Aliexpress.

 • Allylikes.

 • Zaful.

 • Romwe.

 • Rosegal.

 • Dressinn.

Jeśli nadal chcesz poznać inne sklepy modowe podobne do Chic Me, w których możesz również kupić tanie ubrania, musisz kontynuować czytanie artykułów tego bloga.